Michalina Kotowska

Michalina Kotowska
dietetyk kliniczny online

Jako dietetyk kliniczny specjalizuję się w dietoterapii chorób metabolicznych oraz dietoterapii chorób autoimmunologicznych. Pomagam poprawić jakość i komfort życia równocześnie dbając o odpowiednie samopoczucie i poziom motywacji. Do każdego pacjenta podchodzę bardzo indywidualnie proponując holistyczne podejście do każdego problemu. Współpracę opieram na wzajemnym szacunku, zaufaniu i partnerstwie. Oferuję konsultacje dietetyczne online, podczas których wspieram w zakresie zdrowego żywienia oraz zmianie nawyków żywieniowych. Wyjaśniam i pomagam zrozumieć poszczególne elementy dietoterapii. Układam również indywidualne i spersonalizowane jadłospisy uwzględniające preferencje żywieniowe. Idealna dieta to taka, która jest dobrze zbilansowana ale także smaczna i urozmaicona.
Prowadzę również bloga, na którym dzielę się swoją wiedzą oraz przepisami.

Konsultacje dietetyczne

Na konsultacje możesz umówić się ze mną za pośrednictwem formularza kontaktowego bądź po prostu zadzwoń.

Indywidualny jadłospis

Ta usługa jest dla Ciebie jeśli:

 • chcesz wykupić spersonalizowany jadłospis 
 • zależy Ci na ułożeniu posiłków pod Twoje indywidualne zapotrzebowania 
 • potrzebujesz dopasować jadłospis pod Twoje preferencje smakowe oraz umiejętności kulinarne

Jadłospis 7 dniowy

119 PLN
 • Indywidualnie dopasowany pod Twoje zapotrzebowania
 • Dostosowana ilość posiłków do Twojego trybu życia
 • Oddzielna lista zakupów oraz indywidualne zalecenia żywieniowe
 • 50% zniżki na konsultację kontrolną

jadłospis 14 dniowy

199 PLN
 • Indywidualnie dopasowany pod Twoje zapotrzebowania
 • Dostosowana ilość posiłków do Twojego trybu życia
 • Oddzielna lista zakupów oraz indywidualne zalecenia żywieniowe
 • Konsultacja kontrolna gratis
popularne

Przetestuj dietę

pobierz przykładowy jadłospis
do pobrania

Zobacz jak mogą wyglądać Twoje posiłki!

Opinie moich pacjentów:

Jestem bardzo zadowolona z porad i indywidualnych diet zamówionych w Food and Mood. Wszystko bardzo smaczne i starannie przygotowane z uwzględnieniem moich indywidualnych potrzeb i preferencji. Kontakt świetny, jadłospisy przygotowane w sposób przemyślany i widać, że w oparciu o dużą wiedzę.
Polecam Michalinę, która podeszła do mnie indywidualnie według moich potrzeb i upodobań. Dzięki jej diecie mój organizm odczuł ogromną ulgę oraz nabrałam także świadomości co jem. Michalina jest bardzo profesjonalna oraz nie idzie na łatwiznę i wzbogaciła moje menu o produkty, o których nigdy bym nie pomyślała, żeby kupić lub połączyć. Moja dieta stała się dla mnie zdrową przyjemnością, a o to mi chodziło. Dziękuję Ci bardzo!💪🙂
Jakiś czas temu zastosowałam dietę Michaliny. Rozpisana specjalnie dla mnie, pod moje dolegliwości. Obecnie zmagam się z astmą, niedawno także odkryłam Hashimoto no i cały czas mam problemy z zatokami. Michalina zaproponowała dietę przeciwzapalną, co było strzałem w dziesiątkę, bo stosując się do zaleceń już po kilku dniach czułam się lepiej.. Dieta była skonstruowana tak, że codziennie mogłam zjeść coś innego, składniki diety były dobrane pod moje preferencje; w diecie nie było mięsa oraz nabiału. W moim przypadku nabiał działa zaflegmiająco a to nie jest dobre dla moich dróg oddechowych i płuc. Przeważającą część posiłków stanowiły warzywa, kasze, rośliny strączkowe. Wszystko było smaczne i dobrane tak abym nie czuła się głodna. ( było nawet coś słodkiego 😉). Posiłki były mniejsze niż te które jadałam zazwyczaj, ale to także sprawiło, że polepszyło mi się trawienie, mój organizm nie musiał radzić sobie ze zbyt dużą ilością dlatego czuję się lżej i bardziej komfortowo. Zbawienne okazały się także napoje z kurkumy na mleku sojowym. Duża dawka kurkumy pomaga mi nie czuć objawów alergicznych, nie kicham już tak często – moje drogi oddechowe stały się bardziej drożne. Dietę polecam każdemu, niezależnie od dolegliwości. Jest mi lekko, czuję się syta i co najważniejsze codziennie mogę zjeść coś innego bez dużego nakładu pracy. Jestem bardzo, bardzo zadowolona i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z cennych wskazówek Michaliny! 🙂👌
Polecam Panią dietetyk, która sprawiła, że szybko się wygrzebałam z zapalenia trzustki. Rozpisana od niej dieta i zalecenia pomogły mi szybko stanąć na nogi. Zaangażowana, miła i profesjonalna!

najnowsze wpisy na blogu

socca przepis
Przepisy
Michalina

Socca

Socca to tradycyjny włoski placek, który może być zamiennikiem pieczywa ale także jako przekąska do dipów i sosów.

Czytaj więcej »