foodandmood.pl

Poznajmy się

Witaj, nazywam się Michalina Kotowska.

Miło Cię widzieć na mojej stronie, cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że będziemy spotykać się jak najczęściej.
Jestem dietetykiem klinicznym i miłośniczką zdrowego odżywiania się. Kieruję się w życiu prostotą, głosem serca, doświadczaniem i poznawaniem. Uwielbiam wędrówki po górach i lasach, ale także zachwyca mnie potęga mórz i oceanów. Wierzę w dobroć, miłość i siłę człowieka. Mam wspaniałego męża i dwóch, kocich przyjaciół, razem staramy się żyć w harmonii ze sobą, przyrodą i otaczającym nas światem. Inspiracje czerpię z podróży, poezji, spotkań z ludźmi i tego, co daje nam natura. Chciałabym Ci opowiedzieć, czym się zajmuję i jakie to dla mnie ważne.
Od zawsze interesowałam się kuchnią, inspirowałam się zapachem i smakiem. Na przestrzeni lat moja kuchnia bardzo się zmieniała, eksperymentowałam i szukałam tej właściwej drogi. Tą drogą okazała się dietoterapia.

Moje znaczenie dietoterapii, to umiejętność słuchania swojego organizmu i dawanie mu tego, co najlepsze. 

To pełna świadomość i kontrola nad tym, co jem i jaki ma to wpływ na moje zdrowie.

Chciałabym pokazać Ci, jak żywić się w chorobach dietozależnych, jak wspomagać dietą proces leczenia innych chorób, jak wzmocnić swój organizm i dbać o niego. Podpowiem Ci także, jak słuchać swoich emocji w jedzeniu i kontrolować je.
Zapraszam Cię do mojego świata, do mojej kuchni, pokażę Ci magię zdrowego gotowania oraz moc ziół, witamin i minerałów. Podzielę się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

Mój motywacyjny cytat:

jeśli nic nie zmienisz, nic się nie zmieni.

Poznaj najnowsze posty na blogu

nowe zalecenia żywieniowe
Edukacja żywieniowa
Michalina

Nowe zalecenia żywieniowe

Nowe zalecenia żywieniowe to jedynie trzy kroki, które warto wdrożyć, aby odżywiać się zdrowo każdego dnia. Sprawdź jak!

Czytaj więcej
Dieta Adele, hit czy kit?
Dietoterapia
Michalina

Dieta Adel, hit czy kit?

Sprawdź założenia diety sirtfood, oraz przekonaj się, czy to hit, czy może kit. Przekonaj się jakie soą plusy i minusy takiego odżywiania.

Czytaj więcej

dla: