foodandmood.pl

Poznajmy się

Witaj, nazywam się Michalina Kotowska.

Miło Cię widzieć na mojej stronie, cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że będziemy spotykać się jak najczęściej.
Jestem dietetykiem klinicznym i miłośniczką zdrowego odżywiania się. Kieruję się w życiu prostotą, głosem serca, doświadczaniem i poznawaniem. Uwielbiam wędrówki po górach i lasach, ale także zachwyca mnie potęga mórz i oceanów. Wierzę w dobroć, miłość i siłę człowieka. Mam wspaniałego męża i dwóch, kocich przyjaciół, razem staramy się żyć w harmonii ze sobą, przyrodą i otaczającym nas światem. Inspiracje czerpię z podróży, poezji, spotkań z ludźmi i tego, co daje nam natura. Chciałabym Ci opowiedzieć, czym się zajmuję i jakie to dla mnie ważne.
Od zawsze interesowałam się kuchnią, inspirowałam się zapachem i smakiem. Na przestrzeni lat moja kuchnia bardzo się zmieniała, eksperymentowałam i szukałam tej właściwej drogi. Tą drogą okazała się dietoterapia.

Moje znaczenie dietoterapii, to umiejętność słuchania swojego organizmu i dawanie mu tego, co najlepsze. 

To pełna świadomość i kontrola nad tym, co jem i jaki ma to wpływ na moje zdrowie.

Chciałabym pokazać Ci, jak żywić się w chorobach dietozależnych, jak wspomagać dietą proces leczenia innych chorób, jak wzmocnić swój organizm i dbać o niego. Podpowiem Ci także, jak słuchać swoich emocji w jedzeniu i kontrolować je.
Zapraszam Cię do mojego świata, do mojej kuchni, pokażę Ci magię zdrowego gotowania oraz moc ziół, witamin i minerałów. Podzielę się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

Mój motywacyjny cytat:

jeśli nic nie zmienisz, nic się nie zmieni.

Poznaj najnowsze posty na blogu

dla: