foodandmood.pl

Poznajmy się

Witaj, nazywam się Michalina Kotowska.

Miło Cię widzieć na mojej stronie, cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że będziemy spotykać się jak najczęściej.
Jestem dietetykiem klinicznym i miłośniczką zdrowego odżywiania się. Kieruję się w życiu prostotą, głosem serca, doświadczaniem i poznawaniem. Uwielbiam wędrówki po górach i lasach, ale także zachwyca mnie potęga mórz i oceanów. Wierzę w dobroć, miłość i siłę człowieka. Mam wspaniałego męża i dwóch, kocich przyjaciół, razem staramy się żyć w harmonii ze sobą, przyrodą i otaczającym nas światem. Inspiracje czerpię z podróży, poezji, spotkań z ludźmi i tego, co daje nam natura. Chciałabym Ci opowiedzieć, czym się zajmuję i jakie to dla mnie ważne.
Od zawsze interesowałam się kuchnią, inspirowałam się zapachem i smakiem. Na przestrzeni lat moja kuchnia bardzo się zmieniała, eksperymentowałam i szukałam tej właściwej drogi. Tą drogą okazała się dietoterapia.

Moje znaczenie dietoterapii, to umiejętność słuchania swojego organizmu i dawanie mu tego, co najlepsze. 

To pełna świadomość i kontrola nad tym, co jem i jaki ma to wpływ na moje zdrowie.

Chciałabym pokazać Ci, jak żywić się w chorobach dietozależnych, jak wspomagać dietą proces leczenia innych chorób, jak wzmocnić swój organizm i dbać o niego. Podpowiem Ci także, jak słuchać swoich emocji w jedzeniu i kontrolować je.
Zapraszam Cię do mojego świata, do mojej kuchni, pokażę Ci magię zdrowego gotowania oraz moc ziół, witamin i minerałów. Podzielę się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

Mój motywacyjny cytat:

jeśli nic nie zmienisz, nic się nie zmieni.

Poznaj najnowsze posty na blogu

kanapkowa pasta z dyni
Przepisy
Michalina

kanapkowa pasta z dyni

Kanapkowa pasta z dyni to połączenie kilku smaków, idealny przepis na poranne śniadanie lub przekąskę do ulubionych warzyw.

Czytaj więcej
socca przepis
Przepisy
Michalina

Socca

Socca to tradycyjny włoski placek, który może być zamiennikiem pieczywa ale także jako przekąska do dipów i sosów.

Czytaj więcej

Piszę także dla: