foodandmood.pl dla WOŚP
Konkursy, promocje

foodandmood.pl dla WOŚP

Kochani zbliżamy się do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i z tej okazji postanowiłam zrobić coś szalonego i dobrego. foodandmood.pl dla WOŚP to pomysł, aby fundacja Jurka Owsiaka grała do końca świata i o jeden dzień dłużej 🙂

O co gramy?

Chcesz pomóc a przy okazji zgubić zbędne kilogramy?

A może marzy Ci się smaczna dieta, ale w głowie brak pomysłu a na talerzu nuda?

Chcesz rozpocząć przygodę ze zdrowym odżywianiem i szukasz wsparcia?

Czy może szukasz sposobu aby poprawić swoją odporność i wzmocnić organizm na zimę?

Niezależnie jaki masz powód albo pomysł na siebie ja ma dla Ciebie fajną propozycję. Ty kupujesz spersonalizowany jadłospis na 7 dni (patrz cennik) ja przelewem CAŁY dochód na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zasady są proste:

Napisz do mnie, że jesteś zainteresowany zakupem jadłospisu na 7 dni w dniach 22.01.2021. – 31.01.2021. Możesz napisać do mnie za pośrednictwem:

Ja wyślę do Ciebie ankietę żywieniową, na podstawie której przygotuję dla Ciebie spersonalizowany jadłospis na 7 dni. Czas na przygotowanie jadłospisu będzie uzależniony od ilości chętnych. Zamiast przelewu na moje konto wpłacasz środki na konto WOŚP, a do mnie wysyłasz jedynie potwierdzenie przelewu.

Pomaganie jest proste!

foodandmood.pl dla WOŚP

Akcja foodandmood.pl dla WOŚP ma na celu wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W przypadku dużego zainteresowania akcją zastrzegam sobie prawo wydłużenia czasu na przygotowanie jadłospisu.

5 1 głosuję
Article Rating
Subskrypcja
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chciałabym wiedzieć co na ten temat myślisz, fajnie jeśli zostawisz komentarzx
()
x